Kurtlar Vadisi Filistin filmini izle

Bahadır Özdener, açıklamasında Musevi Cemaati Başkanından aynı hassasiyeti dünyada vuku bulan vahşet olaylarına, adil olmayan saldırılara da göstermesini temenni ettiklerini söyledi.Ayrıca Özdener, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin hiç bir bölümünde Musevileri hedef alan bi konu işlemediklerini de kaydetti.
Nasıl ki İsrail’in insanlık dışı terör politikası musevileri bağlamıyorsa dizinin içinde eleştirdiğimiz Mossad’ın vahşi uygulamaları da Musevileri bağlamaz.

http://www.dailymotion.com/swf/video/xbx7re

Film hakkında bazı bilgiler.

Pana film’in duyurusunu yaptığı filmin gösterim tarihi resmen açıklandı…Filmin çekilip çekilmeyeceği söylentilerine de bir nevi nokta konmuş oldu.Haydi hayırlısı…Bakalım nasıl bir senaryoyla karşılaşacağız… Hiç şüphesiz tüm dünyada ses getireceği, filmin konusu hasebiyle garanti… Bu filmi divxsalon.com farkıyla yakında izleyebilirsiniz. Kurtlar Vadisi Filistin, 5 Kasım 2010’da tüm dünyada aynı anda vizyona girecek.

Kurtlar Vadisi Filistin‘in senaristlerinden Bahadır Özdener, Türkiye Musevi Cemaati başkanı Slvyo Ovadya’nın Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle ilgili duyduğu rahatsızlığı Radyo Televizyon Üst Kurulu’na şikayet ederek bildirmesi üzerine bir cevap metni yazdı. Bahadır Özdener, açıklamasında Musevi Cemaati Başkanından aynı hassasiyeti dünyada vuku bulan vahşet olaylarına, adil olmayan saldırılara da göstermesini temenni ettiklerini söyledi.Ayrıca Özdener, Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin hiç bir bölümünde Musevileri hedef alan bi konu işlemediklerini de kaydetti.Nasıl ki İsrail’in insanlık dışı terör politikası musevileri bağlamıyorsa dizinin içinde eleştirdiğimiz Mossad’ın vahşi uygulamaları da Musevileri bağlamaz. Hiç şüphesiz Bahadır Özdener’in bu yazısı, sene sonuna doğru vizyona girecek olan “Kurtlar Vadisi Filistin” filminin İsrail’i ne şiddette eleştireceğine de bir kanıt niteliğinde.

Film hakkında bir video.

http://www.indirmedenfilmizle.net/player-viral.swf?file=http://www.proxytr.net/browse.php?u=http://video.ak.facebook.com/cfs-ak-ash2/32803/556/1493214210758_41768.mp4

Reklamlar

About ertotikfilmizlet

film canavarı
Bu yazı Korku – Gerilim, Macera – Aksiyon içinde yayınlandı ve , , , , , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s